Kuidas osta e-poest ?

 

Ostmine

  • Liivakallur OÜ e-pood tegeleb liiva, kruusa, mulla ja killustiku müügi ning kohale toimetamisega Tartus ja selle ümbruses.
  • Liivakalluri teenused on suunatud nii väiketarbijale kui suurettevõtetele, kellel on vajadus mulla, liiva vm. materjali ostmiseks kas koduhoovi või objektile.
  • Liivakalluri e-poest saab osta ka püsikliendiks registreerimata.

Tellimuse vormistamine

Vali tootelehelt soovitud materjal ja kliki pildil või lingil „Lisa korvi“

Järgmisel lehel sisestage materjali soovitud kogus tonnides või kuupmeetrites, seejärel vajutage linki „Lisa korvi“.

Tellimuse lehel lisatakse materjali lehele automaatselt materjali transpordi hind Tartus, hinna teistesse sihtkohtadesse saate tellimusele lisada vajutades lingile „Arvuta transpordikulu“  ja valides rippmenüüst sobiva sihtkoha. Kui Te ei leia endale sobivat  sihtkohta võite valida „muu piirkond“, või täpsustada sihtkoha meiega kotakteerudes. Vajutades lingile „Uuenda“ näete materjali hinda koos transpordiga.

Pane tähele, et transpordi hind on erinev koguste kuni 15 tonni ja 16-27 tonni puhul. Kui Teil on soovi, saate materjali kogust muuta ka tellimuse lehel, uus hind arvutatakse kui vajutate lingile „Uuenda ostukorvi“.

Kui Te olete oma tellimuse hinnaga nõus, siis vajutage lingile „Mine maksma“

Järgneval lehel saate lisada tarne täpse aadressi, kuupäeva ja kellaaja ning valida maksmisviisi. Vajutage lingile “Esita tellimus”. Kui tasud pangaülekandega, suunatakse Sind pangalehele. Me kasutame oma lehel Montonio makselahendusi. Pärast makse sooritamist pangas vajuta kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Tellimuse täitmine käivitub koheselt peale Teiepoolse makse sooritamist. Teie tellimusega seoses tekkinud lisaküsimustele ja muudele küsimustele vastame e-posti teel.

NB! Liivakallur sõidab vaid tööpäeviti kella 8.00 – 17.00.

Palume tungivalt klientidel veenduda iga koorma sobivuses enne koorma maha kallutamist.

Me ei paku oma lehel võimalust tellida erinevaid materjalid ühe transpordiga. See võimalus on eraldi kokku leppides olemas, aga peab arvestama, et materjalid kastis osaliselt segunevad ning neid ei ole võimalik eraldatult maha kallata. Seepärast soovitame tellida erinevad materjalid eraldi koormatena.

Kui vajad abi ostu sooritamisel, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega kirjutades aadressil info@liivakallur.ee või helistades numbril 5455 7000.

Eritellimuste või soovide puhul, samuti suuremate tellimuste puhul võtke palun ühendust meiega SIIT.

 

Tehnilised nõudmised

Meie kodulehekülg töötab häireteta kõigi uuemate brauseritega nii arvutites kui ka nutitelefonides.
Brauser peaks siiski aktsepteerima Cookie’sid.

Shopping Cart