Kuidas ma saan tellimuse teha? – Kõige mugavamalt saab tellida läbi meie kodulehe www.liivakallur.ee, mis annab parima ülevaate materjalidest, tarneaegadest ja maksevõimalustest. Soovi korral saab tellimuse teha ka telefonil 5455700 või e-maili teel.

 Kui pikalt saan ette tellida – Vabade aegade olemasolul, saad kauba kätte samal hiljemalt 24 tunni jooksul tööpäeviti.

Kas ma saan peale tellimust arve? – Jah, peale tellimust läbi e-poe väljastatakse Teile arve …

Ma ei saa enda soovitud materjali tellida? – Kui kuvatakse info “toode pole saadaval” on toode ilmselt laost otsas. Kõiki materjale ei ole oma olemuselt võimalik alati kodulehelt tellida, sest nende kogus või väljastusaeg on piiratud, seetõttu palume saata päring vastavalt soovitud materjalile ja kogusele ning teeme Teile pakkumise.

Kui palju kaaluvad materjalid? –  Liiv on tihendamata ca 1,5-1,6 T/m3, tihendatult 1,8-2 T/m3, sõelutud kasvupinnas kaalub ca 1,3-1,5 T/m3, killustiku ca 1,3-1,4 T/m3.

Kui kõrge peaks olema mulla haljastuskiht? – Agronoomid soovitavad panna vähemalt 25cm kihi sõelutud mulda, kuid kogemus on näidanud, et tihedat ja ilusat muru on võimalik saada ka 10cm-se sõelutud mulla kihiga

Kui suur on materjali toov auto? – Autode mõõdud leiad lehelt Millist autot tellida

Kas ma saan tellida ka väljaspoole Tartumaad? – Ikka, võtke meiega ühendust ja teeme Teile parima pakkumise Teie soovitud materjalile ja soovitud asukohta.

Kas on oht, et unikivi või äärekivi läheb veoauto raskuse all puruks? – Kahjuks on see võimalus olemas. Auto lubamisel unikivile peate arvestama, et veoauto raskuse all võib unikivi või äärekivi vajuda või mõraneda. Oht on suurem kui auto peab kivi peal manööverdama. Ohu vältimiseks soovitame kasutada kauba toomiseks võimalikult kerget ja väikest autot.

Kas on oht, et veoauto rikub mu muru? – Jah, eriti vihmase ilma korral, on suur oht muru katte rikkumiseks. Laadimise käigus kahjustunud pinnase eest vastutab klient.

Kas ma saan tellida eri materjalid ühe transpordiga? – Jah, see võimalus on olemas aga peab arvestama, et materjalid kastis segunevad ning neid ei ole võimalik eraldi maha kallata. Meie soovitame tellida koormad eraldi.

Kas ma saan kaubale ise järele tulla? – Puistes tooteid väljastame me vaid meie enda transpordiga.

Kas kaup jõuab täpselt sellel kellaajal nagu ma tellisin? – Jah, 90% juhtudest jõuavad meie professionaalsed autojuhid Teieni ilma tõrgeteta täpselt Teie tellitud ajaks +/-15min viitega. 10% juhtudel võib tulla ette takistusi, mis ei olene meist nt. ettenägematud õnnetused, millest on tekkinud ummikud, karjääride töökorraldus, auto purunemine teel jne. Autojuht võtab Teiega ühendust enne tellimuse täitmist.

Shopping Cart