Privaatsus ja turvalisuse garantii

Liivakallur.ee kasutab võrgulehe külastajate IP aadresse võrgulehe haldamiseks. Liivakalluri võrguleht vajab Teie ostukorvi jälgimiseks cookie-de (küpsiste) lubamist. Küpsis ise personaalset informatsiooni ei sisalda ja on lihtsalt identifitseerimiskood, mis võimaldab meie võrgulehel leida teie andmed üles, kui teostate ostu järgmise etapi. Teie küpsise informatsioon kustutatakse peale seda, kui olete meie võrgulehelt väljunud, v.a. juhul kui otsustate kontaktandmed salvestada järgnevateks tellimusteks.

Me ei edasta personaalset informatsiooni oma klientidele ega kolmandatele isikutele.

Liivakallur.ee võrguleht kasutab toodete ja teenuste tellimiseks tellimuse vormi. Tellimuse vormile sisestatud kontaktandmeid kasutatakse tellimuste kättetoimetamiseks ja tellimuse kinnitusteks. Klientide kontaktandmeid kasutatakse vajadusel klientidega ühenduse võtmiseks. Seda ei kasutata kirjade või informatsiooni saatmiseks.

Me ei säilita oma serveris klientide pangainfot. Makse teostamiseks peale tellimuse sooritamist suunatakse Teid turvalisele krüpteeritud ühendusega pangalingile.

Oleme pööranud erilist tähelepanu, et teie brauseri sisemine cache ei säilitaks konfidentsiaalseid andmeid teie kõvakettal. Parema kindlustunde saavutamiseks sulgege alati oma brauseri aken peale Liivakalluri veebilehe kasutamist.
Liivakallur OÜ | Reg. nr. 11077299 | KMKR EE100964923 | E-post: info@liivakallur.ee Privaatsus | Kasutajatingimused