Informatsiooni kogumise ja avaldamise kord

Liivakallur.ee kasutab võrgulehe külastajate IP aadresse võrgulehe haldamiseks. Meie võrguleht vajab teie ostukorvi jälgimiseks "küpsiseid". Küpsis ise personaalset informatsiooni ei sisalda ja on lihtsalt identifitseerimiskood, mis võimaldab meie võrgulehel leida teie andmed üles, kui teostate ostu järgmise etapi. Teie tellimuse informatsioon kustutatakse koheselt, kui olete meie võrgulehelt väljunud.

Tellimuse sisestamisel on võimalik määrata kontaktandmete salvestamise järgmiste tellimuste hõlbustamiseks. Sellisel juhul salvestatakse vaid kontaktandmed Teie veebilehitseja cookie vahendusel meie andmebaasi 1 aastaks. Salvestatud kontaktandmed kehtivad vaid samas arvutis ning samas veebilehitsejas, mida kasutasite tellimuse teostamiseks.  Kontaktandmed ei ole kättesaadavad kõrvalistele isikutele, va. juhul kui Teie arvutit kasutavad ka teised inimesed. Seega - kui kasutate tellimiseks avalikku arvutit, on parem kontaktandmete salvestamine keelata.

Liivakallur ei edasta personaalset informatsiooni oma klientidele ega kolmandatele isikutele.

Liivakallur.ee võrguleht kasutab toodete ja teenuste tellimiseks tellimuse vormi. Tellimuse vormile sisestatud kontaktandmeid kasutatakse tellimuste kättetoimetamiseks ja tellimuse kinnitusteks. Klientide kontaktandmeid kasutatakse vajadusel klientidega ühenduse võtmiseks. Andmeid ei kasutata reklaamkirjade või informatsiooni saatmiseks.

Liivakallur ei säilita oma serveris klientide pangainfot. Makse teostamiseks peale tellimuse esitamist suunatakse Teid turvalisele pangalingile.
Liivakallur OÜ | Reg. nr. 11077299 | KMKR EE100964923 | E-post: info@liivakallur.ee Privaatsus | Kasutajatingimused